Suntan TS170R1H102KSBBA0R Keramische condensator 1 nF 50 V 10 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Suntan
Artikelnummer:TS170R1H102KSBBA0R
EAN-code:2050009145941
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
De teksten voor dit artikel zijn automatisch...
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut