Suntan TS16003D102K8BPB0R Keramische condensator 1 nF 2000 V 10 % (l x b) 5 mm x 8 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Suntan
Artikelnummer:TS16003D102K8BPB0R
EAN-code:2050009769260
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut