murata RPE5C2A152J2S1D03A Keramische condensator Radiaal bedraad 1.5 nF 100 V 5 % (l x b) 5 mm x 3.5 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Murata
Artikelnummer:rpe5c2a152j2s1d03a
EAN-code:2050001192097
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut