Kemet T356L107M016AT Tantaalcondensator (b x h) 8.9 mm x 18.1 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T356L107M016AT
EAN-code:2050012651958
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 16 V 20%