Kemet T356K226M035AT Tantaalcondensator (b x h) 8.9 mm x 15.5 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T356K226M035AT
EAN-code:2050012651712
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 35 V 20%