Kemet T356J476M016AT Tantaalcondensator (b x h) 8.4 mm x 14.0 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T356J476M016AT
EAN-code:2050012651866
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 16 V 20%