Kemet T350J336M025AT Tantaalcondensator (b x h) 8.4 mm x 8.4 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350J336M025AT
EAN-code:2050012651798
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 25 V 20%