Kemet T350H226M025AT Tantaalcondensator (b x h) 7.6 mm x 7.6 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350H226M025AT
EAN-code:2050012651705
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 25 V 20%