Kemet T350F685M035AT Tantaalcondensator (b x h) 6.0 mm x 9.9 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350F685M035AT
EAN-code:2050013234884
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 35 V 20%