Kemet T350E475M035AT Tantaalcondensator (b x h) 5.5 mm x 8.9 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350E475M035AT
EAN-code:2050012651606
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 35 V 20%