Kemet T350E106M025AT Tantaalcondensator (b x h) 5.5 mm x 5.5 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350E106M025AT
EAN-code:2050013234907
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 25 V 20%