Kemet T350D335M035AT Tantaalcondensator (b x h) 5.0 mm x 8.6 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350D335M035AT
EAN-code:2050012651552
Shopscore | 1.5 (2)
Perl-tantalcondensatoren 35 V 20%