Kemet T350C685M016AT Tantaalcondensator (b x h) 5.0 mm x 8.4 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350C685M016AT
EAN-code:2050012651620
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Perl-tantalcondensatoren 16 V 20%