Kemet T350A225M016AT Tantaalcondensator (b x h) 4.5 mm x 7.1 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350A225M016AT
EAN-code:2050012651507
Shopscore | 1.5 (2)
Perl-tantalcondensatoren 16 V 20%