Kemet T350A104M035AT Tantaalcondensator (b x h) 4.5 mm x 7.1 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:T350A104M035AT
EAN-code:2050012651453
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Perl-tantalcondensatoren 35 V 20%