Kemet P409EL474M250AH101 1 stuk(s) Foliecondensator Bulk
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:P409EL474M250AH101
EAN-code:2050008256075
Shopscore | 1.5 (2)
Rc Network, Isolated, 100Ohm, 630V, 0.47Uf, Through Hole Mount, 2 Pins...