Kemet P409CP224M250AH470 1 stuk(s) Foliecondensator Bulk
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:P409CP224M250AH470
EAN-code:2050008256112
Shopscore | 1.5 (2)
Rc Network, Isolated, 47Ohm, 630V, 0.22Uf, Through Hole Mount, 2 Pins...