Kemet P405QM254M125AH201 1 stuk(s) Foliecondensator Bulk
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:p405qm254m125ah201
EAN-code:2050008256082
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Rc Network, Isolated, 200Ohm, 250V, 0.25Uf, Through Hole Mount, 2 Pins...