kemet C320C470J1G5TA+ Keramische condensator Radiaal bedraad 47 pF 100 V/DC 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:c320c470j1g5ta
EAN-code:2050001306524
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut