kemet C320C104K1+ Keramische condensator Radiaal bedraad 100 nF 50 V 10 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:c320c104k1
EAN-code:2050001017659
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut