kemet C0805C102J5GACTU Keramische condensator SMD 0805 1000 pF 50 V/DC 5 % (l x b x h) 2.00 x 1.25 x 0.78 mm 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Kemet
Artikelnummer:c0805c102j5gactu
EAN-code:2050005110394
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut