Holystone SCC2211X222K502T Keramische condensator SMD 2211 2.2 nF 5000 V/DC 10 % (l x b x h) 5.7 x 2.8 x 2.2 mm 700 stuk(s)
Fabrikant:Holystone
Artikelnummer:scc2211x222k502t
EAN-code:2050001849885
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut