Holystone C1812X474K101T Keramische condensator SMD 1812 470 nF 100 V/DC 10 % (l x b x h) 4.6 x 3.2 x 3 mm 1000 stuk(s)
Fabrikant:Holystone
Artikelnummer:c1812x474k101t
EAN-code:2050001850027
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut