Holystone C1206X103K102T Keramische condensator SMD 1206 10 nF 1000 V/DC 10 % (l x b x h) 3.2 x 1.6 x 1.8 mm 3000 stuk(s)
Fabrikant:Holystone
Artikelnummer:c1206x103k102t
EAN-code:2050001850232
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Leverbaar in 13 - 21 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut