Schurter PFSM.075.2 PFSM.075.2 SMD-zekering (l x b x h) 7.98 x 5.00 x 3.18 mm 0.75 A 30 V/DC Inhoud 10 stuk(s)
Fabrikant:Schurter
Artikelnummer:PFSM.075.2
EAN-code:2050010273626
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Zelfstandig terugzetbare zekeringcomponenten
Laag verliesvermogen door geringe weerstand bij normaal bedrijf
Bescherming tegen overstroom en kortsluiting van apparaten
De werking is gebaseerd...
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)