Littelfuse 0JLS100.V 0JLS100.V Zekering Inhoud 1 stuk(s) Bulk
Fabrikant:Littelfuse
Artikelnummer:0JLS100.V
EAN-code:2050009269951
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
FUS 600V F/A CLASS J 100A
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)