Littelfuse 0FLM6.25T 0FLM6.25T Zekering Inhoud 1 stuk(s) Bulk
Fabrikant:Littelfuse
Artikelnummer:0FLM6.25T
EAN-code:2050009263492
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
FUS 250V T/D MIDGET 6.25A
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)