Littelfuse 0259.125T LUH-ALEV 160K-SG Zekering Inhoud 1 stuk(s) Bulk
Fabrikant:Littelfuse
Artikelnummer:LUH-ALEV 160K-SG
EAN-code:2050009233877
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
FUSE 125 V FA SAFE-T-PLUS FUSE .125A
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)