bussmannbyeaton Bussmann by Eaton GMD-630MA BS
Fabrikant:Bussmannbyeaton
Artikelnummer:gmd-630ma
EAN-code:2050007360100
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
UL Time Delay 5mm Glass Fuse 630mA
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)