bussmannbyeaton Bussmann by Eaton GMD-315MA BS
Fabrikant:Bussmannbyeaton
Artikelnummer:gmd-315ma
EAN-code:2050007360063
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
UL Time Delay 5mm Glass Fuse 315mA
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)