bussmannbyeaton Bussmann by Eaton BK/TDC180-10 BS
Fabrikant:Bussmannbyeaton
Artikelnummer:bk/tdc180-10
EAN-code:2050007354895
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Fuse Plug 10A 240V BK/TDC180-10 BS
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)