Bussmann by Eaton FWP-1000A Printzekering 1 stuk(s)
Fabrikant:Bussmann by Eaton
Artikelnummer:FWP-1000A
EAN-code:2050007359289
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Pico fuse 1000AMP 700V AC SEMI-COND
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
885016 Printzekering Radiaal bedraad Rond 0.8 A 250 V Snel -F- 1 stuk(s)
€ 0.51 885016 Printzekering Radiaal bedraad Rond 0.8 A 250 V Snel -F- 1 stuk(s)
883121 Printzekering Radiaal bedraad Hoekig 2.5 A 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
€ 0.38 883121 Printzekering Radiaal bedraad Hoekig 2.5 A 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
430023 SMD-zekering SMD 1206 4 A 63 V Traag -T- 1 stuk(s) Tape cut
€ 0.56 430023 SMD-zekering SMD 1206 4 A 63 V Traag -T- 1 stuk(s) Tape cut
BEL Fuse Sicherung träge radial 2A Printzekering THT 2.0 A 250.0 V Traag -T- 100 stuk(s) Bulk
BEL Fuse Sicherung träge radial 1 A Printzekering THT 1.0 A 250.0 V Traag -T- 100 stuk(s) Bulk
883.220G Printzekering Radiaal bedraad 2 A 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
€ 0.32 883.220G Printzekering Radiaal bedraad 2 A 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
885021 Printzekering Radiaal bedraad Rond 2.5 A 250 V Snel -F- 1 stuk(s)
€ 86.02 885021 Printzekering Radiaal bedraad Rond 2.5 A 250 V Snel -F- 1 stuk(s)
883.223G Printzekering Radiaal bedraad 4 A 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
€ 0.16 883.223G Printzekering Radiaal bedraad 4 A 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
823616 Picofuse zekering Axiaal bedraad Rond 750 mA 125 V Snel -F- 1 stuk(s)
€ 0.18 823616 Picofuse zekering Axiaal bedraad Rond 750 mA 125 V Snel -F- 1 stuk(s)
225016 SMD-zekering SMD Hoekig 800 mA 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
€ 0.16 225016 SMD-zekering SMD Hoekig 800 mA 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
431017 SMD-zekering SMD 1206 1 A 63 V Snel -F- 1 stuk(s) Tape cut
€ 0.43 431017 SMD-zekering SMD 1206 1 A 63 V Snel -F- 1 stuk(s) Tape cut
883110 Printzekering Radiaal bedraad Hoekig 200 mA 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
€ 0.38 883110 Printzekering Radiaal bedraad Hoekig 200 mA 250 V Traag -T- 1 stuk(s)
MTA 341310 341310 Hoogvermogenzekering 100 A 32 V 1 stuk(s)
€ 4.79 MTA 341310 341310 Hoogvermogenzekering 100 A 32 V 1 stuk(s)
MTA Automotive 341320 341320 Hoogvermogenzekering 200 A 32 V 1 stuk(s)
€ 4.79 MTA Automotive 341320 341320 Hoogvermogenzekering 200 A 32 V 1 stuk(s)
MTA Automotive 341325 341325 Hoogvermogenzekering 250 A 32 V 1 stuk(s)
€ 4.79 MTA Automotive 341325 341325 Hoogvermogenzekering 250 A 32 V 1 stuk(s)
Bussmann by Eaton 80 FE 80 FE HRC-zekering Schroefaansluiting 80 A 690 V/AC, 500 V/DC Snel -F- 1 stuk(s)
80 LET HRC-zekering Schroefaansluiting 80 A 240 V/AC, 150 V/DC Snel -F- 1 stuk(s)
€ 20.99 80 LET HRC-zekering Schroefaansluiting 80 A 240 V/AC, 150 V/DC Snel -F- 1 stuk(s)
63LET Halfgeleiderzekering 63 A 240 V 1 stuk(s)