Bussmann by Eaton BK1-S505H-500-R Buiszekering Inhoud 1 stuk(s)
Fabrikant:Bussmann by Eaton
Artikelnummer:BK1-S505H-500-R
EAN-code:2050007354031
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
S505H 500mA FUSE 1000PCS
De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Meest populaire producten
557016 Hoogspanningszekering (Ø x l) 8 mm x 50 mm 0.8 A 1200 V Inhoud: 1 stuk(s)