Omron G6J-2FL-Y-DC12 SMD-relais 12 V/DC 1 A 2x wisselcontact 1 stuk(s) Bag
EAN-code:2050007631088
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.01A (Coil), 12VDC (Coil), 140mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight...