Omron G6DN-1A-DC24 Powerrelais 24 V/DC 5 A 1x NO 1 stuk(s) Bag
EAN-code:2050007666332
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.005A (Coil), 24VDC (Coil), 110mW (Coil), 5A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount...