Omron G6AK-274P-ST-US-DC24 Powerrelais 24 V/DC 2 A 2x wisselcontact 1 stuk(s) Bag
EAN-code:2050007653936
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.008A (Coil), 24VDC (Coil), 180mW (Coil), 2A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount...