Omron G5RL-1-E-AC24 Powerrelais 24 V/AC 16 A 1x wisselcontact 1 stuk(s) Bag
EAN-code:2050007663126
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 750mW (Coil), 16A (Contact), 24VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount...