Omron G5R-L1EHR-DC12 Powerrelais 12 V/DC 5 A 1x wisselcontact 1 stuk(s) Bag
EAN-code:2050007663140
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 0.033A (Coil), 12VDC (Coil), 400mW (Coil), 5A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount...