Omron G4A-1A-PE-DC24 Powerrelais 24 V/DC 20 A 1x NO 1 stuk(s) Bag
EAN-code:2050007639909
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.038A (Coil), 24VDC (Coil), 900mW (Coil), DC Input, AC Output, Through Hole-Straight Mount...