Omron G2R-24-DC6 Powerrelais 6 V/DC 5 A 2x wisselcontact 1 stuk(s) Bag
Fabrikant:Omron
Artikelnummer:G2R-24-DC6
EAN-code:2050007634881
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 8 - 13 werkdagen
Leverbaar in 8 - 13 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Power/Signal Relay, 1 Form C, DPDT, Momentary, 0.088A (Coil), 6VDC (Coil), 530mW (Coil), 5A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount...
Meest populaire producten
46.52.8.230.0040 - Switching relay AC 230V 8A 46.52.8.230.0040
€ 13.99 46.52.8.230.0040 - Switching relay AC 230V 8A 46.52.8.230.0040
34.51.7.024.0000 - Switching relay DC 24V 6A 34.51.7.024.0000
€ 6.99 34.51.7.024.0000 - Switching relay DC 24V 6A 34.51.7.024.0000
Phoenix Contact - Printrelais 120 V/AC 16 A 1x wisselaar 10 stuks
€ 57.99 Phoenix Contact - Printrelais 120 V/AC 16 A 1x wisselaar 10 stuks
40.62.9.012.4000 (50 Stück) - Switching relay 40.62.9.012.4000
Finder 40.52.7.012.0000 Printrelais 12 V/DC 8 A 2x wisselcontact 1 stuks
€ 7.49 Finder 40.52.7.012.0000 Printrelais 12 V/DC 8 A 2x wisselcontact 1 stuks
40.61.7.024.4000 (10 Stück) - Switching relay DC 24V 16A 40.61.7.024.4000
€ 7.49 40.61.7.024.4000 (10 Stück) - Switching relay DC 24V 16A 40.61.7.024.4000
40.52.9.024.0001 (50 Stück) - Switching relay DC 24V 8A 40.52.9.024.0001
€ 7.49 40.52.9.024.0001 (50 Stück) - Switching relay DC 24V 8A 40.52.9.024.0001
46.61.9.024.0040 - Switching relay DC 24V 16A 46.61.9.024.0040
€ 8.49 46.61.9.024.0040 - Switching relay DC 24V 16A 46.61.9.024.0040
46.52.9.024.0040 - Switching relay DC 24V 8A 46.52.9.024.0040
€ 6.99 46.52.9.024.0040 - Switching relay DC 24V 8A 46.52.9.024.0040
46.61.8.230.0040 - Switching relay AC 230V 16A 46.61.8.230.0040
€ 12.99 46.61.8.230.0040 - Switching relay AC 230V 16A 46.61.8.230.0040
55.34.9.024.0094 - Switching relay DC 24V 7A 55.34.9.024.0094