trucomponents TRU COMPONENTS TRUD3X20A5MH TRUD3X20A5MH Afstandsbouten (l) 20 mm 10 mm 8 mm Messing (vernikkeld) 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:trud3x20a5mh
EAN-code:2050006400258
VM M12 (100 Stück) - Rod coupling VM M12
Bouten (l) 25 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394441 100 stuks
€ 67.99 Bouten (l) 25 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394441 100 stuks
Bouten (l) 35 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394447 100 stuks
€ 124.99 Bouten (l) 35 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394447 100 stuks
Bouten toolcraft TO-5394804 1 stuks
Bouten (l) 50 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394489 10 stuks
€ 16.99 Bouten (l) 50 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394489 10 stuks
Bouten (l) 70 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394474 10 stuks
€ 20.99 Bouten (l) 70 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394474 10 stuks
974 8 30 67 Afstandsmoffen (l) 30 mm M8 Staal Verzinkt 25 stuk(s)