toolcraft 59006986 DIBLZ AK 30X5/IM3/10 Afstandsbouten M3 M3 Messing 1 stuk(s)
Fabrikant:Toolcraft
Artikelnummer:diblzak30x5/im3/10
EAN-code:2050000174728
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Voor kunststof behuizing met zelftappende schroefdraadbouten. Binnenschroefdraad M3....
Meest populaire producten
VM M12 (100 Stück) - Rod coupling VM M12
Bouten (l) 25 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394441 100 stuks
€ 67.99 Bouten (l) 25 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394441 100 stuks
Bouten (l) 35 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394447 100 stuks
€ 124.99 Bouten (l) 35 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394447 100 stuks
Bouten toolcraft TO-5394804 1 stuks
Bouten (l) 50 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394489 10 stuks
€ 16.99 Bouten (l) 50 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394489 10 stuks
Bouten (l) 70 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394474 10 stuks
€ 20.99 Bouten (l) 70 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394474 10 stuks
974 8 30 67 Afstandsmoffen (l) 30 mm M8 Staal Verzinkt 25 stuk(s)