Axxatronic IA-ST-4-7-12 Innen-Außen Afstandsbouten (l) 12 mm M4 x 6 M4 x 8 Staal Verzinkt 1 stuk(s)
Fabrikant:Axxatronic
Artikelnummer:Innen-Außen
EAN-code:2050011396744
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Afstandsbouten, M4x6mm-binnenschroefdraad, M4x8mm-buitenschroefdraad met vrije steek DIN 76, SW 7, afstandslengte= 12mm, staal* (11SMn30/37+C - loodvrij), verzinkt
VM M12 (100 Stück) - Rod coupling VM M12
Bouten (l) 25 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394441 100 stuks
€ 67.99 Bouten (l) 25 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394441 100 stuks
Bouten (l) 35 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394447 100 stuks
€ 124.99 Bouten (l) 35 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394447 100 stuks
Bouten toolcraft TO-5394804 1 stuks
Bouten (l) 50 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394489 10 stuks
€ 16.99 Bouten (l) 50 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394489 10 stuks
Bouten (l) 70 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394474 10 stuks
€ 20.99 Bouten (l) 70 mm Staal Galvanisch verzinkt toolcraft TO-5394474 10 stuks
974 8 30 67 Afstandsmoffen (l) 30 mm M8 Staal Verzinkt 25 stuk(s)