Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Fabrikant: | Ditverzinjeniet |
---|---|
EAN-code: | 8721352622048 |
Iedereen heeft zo z'n ochtendrituelen. Sommigen doen yoga, anderen zetten een muziekje op… maar jij℃ Jij hebt koffie nodig - en snel ook. Met de tekst "Coffee makes me feel less murdery" is deze mok een eerlijke, hilarische bekentenis: zonder koffie ben je misschien niet op je best, en met koffie… net iets veiliger voor je omgeving. Deze mok is gemaakt voor de niet-ochtendmens, voor de collega die je beter niet aanspreekt vóór 10:00 uur, of voor die vriend(in) die altijd zegt: “Eerst koffie, dan praten.” Het is een luchtige manier om te laten weten dat je je sociale vaardigheden langzaam moet opstarten - en dat cafeïne daarbij een cruciale rol speelt.
Of je hem nu op kantoor gebruikt om subtiele hints te geven aan je team, of thuis om jezelf eraan te herinneren dat koffie je beste vriend is: deze mok is de perfecte mix van sarcasme, humor en een tikkeltje dreiging (op een liefdevolle manier dan).
Geef 'm cadeau aan iemand die altijd op scherp staat zonder cafeïne, of houd hem lekker zelf vast terwijl je langzaam transformeert van moody monster naar gezellig mens.
Origineel cadeau voor je collega, vriend, vriendin of familielid
Gemaakt van keramiek
Hoge kwaliteit sublimatie print
Geschikt voor koffie, thee of andere drankjes.
Inhoud: 325 ml
Dubbelzijdig bedrukt
Kan in vaatwasser en magnetron