Beeld en geluid
Foto en video
Computers
Refurbished
Software
Dierenbenodigdheden
Drogisterij
Parfum en cosmetica
Elektronica
Componenten
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Hobby
Knutselen
Modelbouw
Kabels en adapters
Kleding
Schoenen
Tassen en koffers
Koken en tafelen
Keuken apparatuur
Horeca
Muziek en film
Muziekinstrumenten
Parfum en cosmetica
Persoonlijke verzorging
Parfum en cosmetica
Schoenen
Kleding
Tassen en koffers
Games
Speelgoed
Feestartikelen
Wasssen en drogen
Wonen, woonaccessoires
Kerst
Meubels
Verlichting
Kleuren: | zwart / zwart |
---|---|
Fabrikant: | InFocus |
EAN-code: | 0850031865051 |
InFocus IN1014
De nieuwste weergavetechnologie! Geef inhoud van uw Windows laptop of computer via de USB-C of USB-A poort met een USB-kabel weer op de projector. Sluit uw projector en Windows-apparaat aan op hetzelfde lokale netwerk en geef broncontent via het netwerk weer op de projector en op het grote scherm. Wanneer er geen netwerk beschikbaar is, bieden wij ook de mogelijkheid om via USB met een kabel naar de RJ45-poort van de projector weer te geven.
Zespunts aanpassing
Projecteren op een oneven of afgerond oppervlak℃ Met onze optische vervormingsalgoritmen en ingebouwde software voor beeldcorrectie is dat geen probleem.
Corrigeer het weergegeven beeld snel en moeiteloos met zowel horizontale als verticale keystone-correctie.
Ontworpen om lang mee te gaan - Ultra High Performance-lampen
Het is tijd om uw klanten te verbazen met kristalheldere beelden die van het scherm springen. Ultra High Performance (UHP) lampen zijn de kracht achter beelden met ongelooflijke kleuren en scherp contrast. Maar ze bieden meer dan alleen een wow-factor. Ze schijnen helder, gaan lang mee en hebben een uitstekende lichtkwaliteit met lage eigendomskosten. U kunt dus garanderen dat uw lampsystemen gedurende de langste levensduur een uitstekende helderheid hebben.
Voor- en nadelen van de InFocus IN1014 Levensduur lamp tot 20.000 voor lagere onderhoudskosten.
Lichte beamer waardoor deze gemakkelijk te verplaatsen is.
3400 Lumen lichtopbrengst voor gebruik in een goed belichte ruimte.
Verticale en horizontale keystone-correctie voor juiste projectieafstelling.
Projectie via netwerk, USB-C/A of RJ45.
Deze beamers hebben een relatief lage resolutie.
Uitgebreide specificaties van de beamer
Uitgebreide specificaties van de InFocus IN1014 in PDF
Meegeleverd in doos
- InFocus IN1014
- Stroomkabel
- VGA kabel
- Afstandsbediening (zonder batterijen)
- Snelstartgids
Garantie
U krijgt 1 jaar op de beamer en 2 jaar of 1000 branduren garantie op de lichtbron (wat als eerste bereikt wordt).