Electrovoice Actieve PA speaker 15 inch 38.1 cm Electro Voice ELX200-15P 1200 W 1 stuks
Fabrikant:Electrovoice
Artikelnummer:elx200-15p
EAN-code:8717332781669
Shopscore | 0 (0)
Op werkdagen voor 18:00u besteld, morgen in huis
Shopscore | 0 (0)
1 dag
1 dag
Actieve PA speaker 15 inch 38.1 cm Electro Voice ELX200-15P 1200 W 1 stuks
Meest populaire producten
KM-112A Actieve podium monitor 30 cm 12 inch 250 W 1 stuk(s)