Monacor SPE-15F/WS 4.33 inch 11 cm Breedband-luidspreker 15 W 4 Ω Wit Watervast polypropyleen membraan, UV-bestendig
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:spe-15f/ws
EAN-code:4007754220704
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
DAP WCS-46 4" spuitwaterdichte inbouw luidspreker, 6 Watt
€ 24.60 DAP WCS-46 4" spuitwaterdichte inbouw luidspreker, 6 Watt
OMNITRONIC CS-6 Ceiling Speaker black
Vs-dl18/1 Hifi Plafond Luidspreker 17 cm (6.5") 100 V
€ 51.79 Vs-dl18/1 Hifi Plafond Luidspreker 17 cm (6.5") 100 V
OMNITRONIC CST-6 2-Way Ceiling Speaker
100V Plafond Luidspreker -  -