Fabrikant:Autofrenseinsa
Artikelnummer:d8122
EAN-code:8430320034294
Shopscore | 0 (0)
2-4 werkdagen
2-4 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Inbouwplaats: Wielzijde; Binnendiameter1 [mm]: 21; Binnendiameter 2 [mm]: 71; Hoogte (mm): 80; Voor OE nummer: 329304; FIAT: PANDA 141A_,UNO 146A/E,X 1/9 128 AS,127,FIORINO Kasten 146,128 Coupe,128,PANDA Van 141_,RITMO I 138A,FIORINO Pick up 146,FIORINO 147,REGATA 138,RITMO Cabriolet,127 Panorama,128 Familiare,FIORINO 127,REGATA Weekend 138,DUNA 146 B,DUNA Weekend 146 B; LANCIA: DELTA I 831AB0,Y10 156,A 112,PRISMA 831AB0; SEAT: MARBELLA 28,IBIZA I 021A,TERRA Kasten 024A,MARBELLA Kasten 028A,MALAGA 023A,TERRA 24,RONDA 022A,FURA 025A; PEUGEOT: 106 II 1,106 I 1A, 1C; CITROËN: SAXO S0, S1; AUTOBIANCHI: A 112,Y10; ZASTAVA: YUGO,YUGO FLORIDA; 5987092, 329304, 5987092, 127141537A, HB141537; Asmanchet,Asmanchetten set