Fabrikant:Autofrenseinsa
Artikelnummer:d8025
EAN-code:8430320034492
Shopscore | 0 (0)
2-4 werkdagen
2-4 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Inbouwplaats: Versnellingsbak zijde; Binnendiameter1 [mm]: 25; Binnendiameter 2 [mm]: 64; Hoogte (mm): 86; Specificatie: + Casquillo 25 mm; FIAT: X 1/9 128 AS,127,128 Coupe,128,RITMO I 138A,128 Familiare,FIORINO 127; LANCIA: DELTA I 831AB0,A 112; SEAT: PANDA 141A,FURA 025A; AUTOBIANCHI: A 112; 7701463955, 7701464582, HB14153100; Asmanchet,Asmanchetten set