Fabrikant:Metzger
Artikelnummer:h5124
EAN-code:3831064008520
Shopscore | 0 (0)
2-4 werkdagen
2-4 werkdagen
Shopscore | 0 (0)
Voorradig.
Voorradig.
Totale lengte [mm]: 148; Inbouwdiepte [mm]: 26,4; Schroefdraadmaat: M8x1; Sleutelwijdte: 8; Conushelling: 93; Spanning (Volt): 7; Aansluittechniek: Ø 4mm; Aanhaalmoment van [Nm]: 15; Aanhaalmoment tot [Nm]: 18; aanvullende informatie: OE-SUPPLIER; Vereist aantal stuks: 4; MERCEDES-BENZ: E-CLASS W211,C-CLASS W204,A-CLASS W169,B-CLASS W245,C-CLASS T-Model S204,E-CLASS T-Model S211,E-CLASS W212,VIANO W639,B-CLASS W246, W242,M-CLASS W164,E-CLASS T-Model S212,GLK-CLASS X204,VITO Bus W639,A-CLASS W176,VITO / MIXTO Kasten W639,SPRINTER 3,5-t Kasten 906,S-CLASS W221,CLS C219,R-CLASS W251, V251,M-CLASS W166,G-CLASS W463,E-CLASS Coupe C207,CLA Coupe C117,C-CLASS Coupe C204,SPRINTER 3,5-t Bus 906,SPRINTER 3-t Kasten 906,SLK R172,E-CLASS Cabriolet A207,GL-CLASS X164,G-CLASS W461,CLS C218,SPRINTER 3,5-t Pritsche/Fahrgestell 906,SPRINTER 3-t Bus 906,CLS Shooting Brake X218,S-CLASS W222, V222, X222,SPRINTER 5-t Kasten 906,SPRINTER 5-t Pritsche/Fahrgestell 906,G-CLASS Cabrio W463,SPRINTER 3-t Pritsche...
Meest populaire producten
Gloeibougie BorgWarner (BERU), Spanning (Volt)11,5V, u.a. für Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep
€ 6.78 Gloeibougie BorgWarner (BERU), Spanning (Volt)11,5V, u.a. für Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für Land Rover, Ford, Fiat, Peugeot, Citroën, Jaguar, LTI
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für Opel, Vauxhall, Honda
€ 10.54 Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für Opel, Vauxhall, Honda
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für VW, Seat, Audi, Skoda, Alfa Romeo, Ford, Rover, Chrysler, Dodge, Jeep, Vauxhall, Opel
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)5V, u.a. für Citroën, Peugeot, DS, Fiat, Ford, Volvo, Mazda, Opel, Ford Usa
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für VW, Volvo, Skoda, Audi, Nissan, Seat
€ 7.42 Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für VW, Volvo, Skoda, Audi, Nissan, Seat
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für Alfa Romeo, Opel, Vauxhall, Fiat, Lancia, Saab
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)5V, u.a. für VW, Audi, Seat, Skoda
€ 7.91 Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)5V, u.a. für VW, Audi, Seat, Skoda
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für VW, Seat, Volvo, Skoda, Audi, Ford, Opel, Renault, Vauxhall
Gloeibougie
Gloeibougies VOLVO,JEEP,CHRYSLER DG-620 68211173AA,30777311 Gloeibougie
Gloeibougie
Gloeibougie BorgWarner (BERU), Spanning (Volt)11,5V, u.a. für Mercedes-Benz, Ssangyong, Daewoo, Puch
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)11V, u.a. für Citroën, Ford, Peugeot, Volvo, Suzuki
Gloeibougie Duraterm BOSCH, Spanning (Volt)4,4V, u.a. für Skoda, VW, Seat, Audi, Mitsubishi, Jeep, Chrysler, Dodge